image001.png

 

PS logo slogan rumen.jpg

REZULTATI POKAL PTUJA 2013 - JK DRAVA

 

Rezultati mlajših selekcij

Ml. cicibanke U9:

Kat – 25kg:

3. mesto Munda Zoja (JK Drava)

5. mesto Bezjak Lara (JK Gorišnica)

5. mesto Vidovič Ana (JK Drava)

7. mesto Horvat Tea (JK Drava)

7. mesto Simonič Tadeja (JK Drava)

Kat. 36kg: 3. mesto Bezjak Katarina (JK Gorišnica)

 

Ml. cicibani U9:

kat. 24kg: 5. mesto Žnidarič Blaž (JK Gorišnica)

Kat. 27kg: 7. mesto Horvat Luka (JK Drava)

Kat. 30 kg: 3. mesto Koren Vasja (JK Drava)

       5. mesto Vrbanjac Žiga (JK Drava)

       5. mesto Solina Petrovič Jaka (JK Drava)

       7. mesto Ajdič Aljaž (JK Drava)

Kat. 34 kg: 3. mesto Kokot Žiga (JK Gorišnica), 5. mesto Krajnc Matija (JK Drava)

Kat. 38 kg: 2. mesto Karameta Andi (JK Drava)

Kat. 42 kg: 1. mesto Bolčevič Luka (JK Gorišnica), 5. mesto Bolčevič Žiga (JK Gorišnica)

kat. +42 kg: 1. mesto Kokol Leon (JK Drava), 2. mesto Pongrac Dominik (JK Drava)

 

Ml. deklice U12:
kat. 28kg: 2. mesto Munda Evelin (JK Drava)
kat. 40kg: 1. mesto Kajnih Samanta (JK Drava)

kat. 52kg: 1. mesto Drobnak Lana (JK Gorišnica)

 

Ml. dečki U12:

kat. 30kg: 5. mesto Cajnko Aljaž (JK Gorišnica)

kat. 38kg: 5. mesto Dajčman Jaša (JK Drava), 5. mesto Mislovič Jure (JK Drava), 7. mesto Matjaž Jan (JK Drava)

kat. 42kg: 5. mesto Vučina Mitja (JK Drava), 7. mesto Gregorec Miha (JK Drava)

kat. 46 kg: 7. mesto Letonja Žan (JK Drava)

kat. 50 kg: 3. mesto Fradl Timotej (JK Drava)

kat +60 kg: 1. mesto Laura Filip (JK Gorišnica), 2. mesto Vogrin Jure (JK Drava)

 

St. deklice U14:

kat. 36kg: 1. mesto Kajnih Samanta (JK Drava)

kat. 44kg: 5. mesto Zadravec Viktorija (JK Drava)

kat. 48kg: 3. mesto Kristl Ines (JK Gorišnica)

kat. 52kg: 2. mesto Vidovič Urška (JK Drava)

kat. +63kg: 3. mesto Šlamberger Nika (JK Drava)

 

St. dečki U14:

kat. do 42 kg: 2. mesto Kloar Rene (JK Drava)

kat. 55 kg: 3. mesto Pihler Leon (JK Drava), 5. mesto Trunk Niko (JK Gorišnica)

kat. +66kg: 2. mesto Cilenšek Niko (JK Drava), 3. mesto Krajnc Blaž (JK Drava)

Mladinke
kat: do 44kg: 1. mesto   Murko Tina (JK Drava)
kat: do 63kg: 3.mesto Kociper Tanja (JK Gorišnica)
kat: do 70kg: 5.mesto Lužnik Gabrijela       (JK Drava)
kat:+78kg 2:mesto Vogrin Rebeka (JK Drava), 3.mesto Kondrič Tamara (JK Drava)

Mladinci
kat: do 66kg: 5.mesto Vučak David (JK Drava),

Kat: do 100kg: 4.mesto Kmetec Vid (JK Drava)

kat: +100kg: 2.mesto Butolen Tadej (JK Drava), 3.mesto Debernardi Benjamin (JK Drava)

 

Ml. Članice

Kat: do 48kg: 3.mesto Jurša Ines (JK Drava)

Kat: do 63kg: 1.mesto Kociper Tanja (JK Gorišnica)

Kat: do 70kg: 4.mesto Erhatič Urška (JK Drava)

Kat: +78kg:    2.mesto Zajc Urška (JK Drava), 3.mesto Bajsič Urška (JK Drava)


Ml. Člani
Kat: do 100kg: 2.mesto Ljubec Bojan (JK Drava)
Kat: +100kg: 2.mesto Vidovič Bojan (JK Drava)

Pasica
first
  
last
 
 
start
stop

Več Novic

58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

27.03.2024 58. MEDNARODNI JUDO POKAL MURSKA SOBOTA V soboto 16.3.2023, je v sodelovanju z Judo zvezo Slovenije, potekal 58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

Pokal Ptuja 2024

19.03.2024

Pridruži se nam

07.03.2024

Športnik leta 2023 v MO Ptuj

12.03.2024

Simončičeva in Frankova zmalagi v Lendavi

07.03.2024

Medalje za gorišniške in ptujske judoiste

30.11.1999

Šest medalj za mlade ptujske judoiste

30.11.1999

V Dupleku so se izkazali mladi judoisti

27.10.2023

Kontakt

email: judoklubdrava@gmail.com

tel: 02 778 1071
041 684 912