image001.png

 

PS logo slogan rumen.jpg

Pokal Ptuja 2013

ml. člani

-60 kg (5 )

1.

KUKOVEC David

JK OLIMPIJA

2.

BAKIJA Jan

JK BEŽIGRAD

3.

VIDMAR Matej

JK BEŽIGRAD

4.

ŠENDLINGER Žiga

TVD PART. LJUTOMER

5.

PLANINC Rok

ŠD POLYTEAM

-66 kg (4 )

1.

VIDMAR Janez

JK BEŽIGRAD

2.

HARPF Luka

JK BEŽIGRAD

3.

KERN Jan

JK BEŽIGRAD

4.

ČEH Aljaž

JK IMPOL

-73 kg (9 )

1.

KURALT Luka

JK BEŽIGRAD

2.

HOJAK Martin

JK BEŽIGRAD

3.

HVALEC Jan

JK BEŽIGRAD

3.

STANKOVIČ Drago

JK BEŽIGRAD

5.

HVALEC Matej

JK BEŽIGRAD

5.

OSTERC Staš

TVD PART. LJUTOMER

7.

BIZJAK Jaka

JK ŠIŠKA

7.

KRANJC POŽAR Peter

JK ŠIŠKA

9.

IVAJNŠIČ Gregor

TVD PART. LJUTOMER

-81 kg (7 )

1.

VRHOVEC Jakob

ŠD POLYTEAM

2.

PEKLIČ Blaž

JK ŽELEZNIČAR

3.

KOCMUT Gregor

JK DUPLEK

3.

VOJSK Patrik

TVD PART. LJUTOMER

5.

MEĐERAL Ivan

JK ŠIŠKA

5.

OMERZU Matic

JK ŠIŠKA

7.

HARPF Matija

JK ŠIŠKA

-90 kg (4 )

1.

POLAJŽER Rok

ŠD TATAMI

2.

NAGY Marko

KBV LENDAVA

3.

LACKOVIČ Narsej

TVD PART. LJUTOMER

4.

MULEC Tadej

JK DUPLEK

-100 kg (2 )

1.

BENKO LEON

KBV LENDAVA

2.

LJUBEC Damjan

JK DRAVA PTUJ

+100 kg (2 )

1.

DRAGIC Vito

JK IMPOL

2.

VIDOVIČ Bojan

JK DRAVA PTUJ

ml. članice

-48 kg (3 )

1.

VRŠIČ Kristina

JK DUPLEK

2.

BRUMEN Tjaša

JK DUPLEK

3.

JURŠA Ines

JK DRAVA PTUJ

-52 kg (3 )

1.

HEBERLE Ana

JK BEŽIGRAD

2.

EBERHARD Maja

JK BEŽIGRAD

3.

LEŠKI Andreja

JK BEŽIGRAD

-57 kg (3 )

1.

KROPF Manja

JK DUPLEK

2.

ČEH Kaja

TVD PART. LJUTOMER

3.

PRELOG Hana

TVD PART. LJUTOMER

-63 kg (4 )

1.

KOCIPER Tanja

JK GORIŠNICA

2.

FRANTAR Tajda

JK TRIGLAV KRANJ

3.

VARGA Natalija

KBV LENDAVA

4.

KRANJC POŽAR Ajda

JK ŠIŠKA

-70 kg (4 )

1.

ISTENIČ Živa

ŠD TATAMI

2.

ŠTRAUS Hana

ŠD TATAMI

3.

IVAJNŠIČ Betina

TVD PART. LJUTOMER

4.

ERHAIČ Urška

JK DRAVA PTUJ

-78 kg (3 )

1.

TORKAR Urška

JK TRIGLAV KRANJ

2.

ZAJC Urška

JK DRAVA PTUJ

3.

BAJSIČ Urška

JK DRAVA PTUJ

mladinci

-55 kg (3 )

1.

DIMOVSKI Matej

JK OLIMPIJA

2.

ŠTARKEL David

JK Z'DEŽELE SANKAKU

3.

KUKOVEC Dominik

JK OLIMPIJA

-60 kg (6 )

1.

VIDMAR Matej

JK BEŽIGRAD

2.

ŠENDLINGER Žiga

TVD PART. LJUTOMER

3.

BAKIJA Jan

JK BEŽIGRAD

3.

ŠARČEVIČ Sašo

JK MURSKA SOBOTA

5.

PLANINC Rok

ŠD POLYTEAM

5.

PUNGARŠEK Jan

JK Z'DEŽELE SANKAKU

-66 kg (6 )

1.

VIDMAR Janez

JK BEŽIGRAD

2.

ČEH Aljaž

JK IMPOL

3.

HARPF Luka

JK BEŽIGRAD

3.

ZAVRTANIK Uroš

JK GORICA

5.

KERN Jan

JK BEŽIGRAD

5.

VUČAK David

JK DRAVA PTUJ

-73 kg (12 )

1.

KURALT Luka

JK BEŽIGRAD

2.

HOJAK Martin

JK BEŽIGRAD

3.

BIZJAK Jaka

JK ŠIŠKA

3.

STANKOVIČ Drago

JK BEŽIGRAD

5.

HVALEC Jan

JK BEŽIGRAD

5.

KRANJC POŽAR Peter

JK ŠIŠKA

7.

IVAJNŠIČ Gregor

TVD PART. LJUTOMER

7.

RIBO Aldin

JK RAVNE

9.

GRIČAR Domen

JK OLIMPIJA

9.

HVALEC Matej

JK BEŽIGRAD

9.

OSTERC Staš

TVD PART. LJUTOMER

9.

ROUDI Luka

JK MURSKA SOBOTA

-81 kg (10 )

1.

HARPF Matija

JK ŠIŠKA

2.

KOCMUT Gregor

JK DUPLEK

3.

VERGILAS Henrik

JK IVO REYA

3.

VRHOVEC Jakob

ŠD POLYTEAM

5.

MEĐERAL Ivan

JK ŠIŠKA

5.

VOJSK Patrik

TVD PART. LJUTOMER

7.

IVANČIČ Lenart

JK OLIMPIJA

7.

TRUŠNOVEC Gašper

JK BEŽIGRAD

9.

TRIPLAT Aljaž

JK Z'DEŽELE SANKAKU

-90 kg (5 )

1.

MULEC Tadej

JK DUPLEK

2.

POLAJŽER Rok

ŠD TATAMI

3.

NAGY Marko

KBV LENDAVA

4.

LACKOVIČ Narsej

TVD PART. LJUTOMER

5.

DROBEC Nick

JK BRANIK BROKER

-100 kg (4 )

1.

ŠPILER Andraž

JK Z'DEŽELE SANKAKU

2.

MIHOLIČ Damir

JK BELTINCI

3.

BENKO LEON

KBV LENDAVA

4.

KMETEC Vid

JK DRAVA PTUJ

+100 kg (3 )

1.

DRAGIC Vito

JK IMPOL

2.

BUTOLEN Tadej

JK DRAVA PTUJ

3.

DEBENARDI Benjamin

JK DRAVA PTUJ

mladinke

-44 kg (0 )

1.

MURKO Tina

JK DRAVA PTUJ

-48 kg (0 )

1.

BRUMEN Tjaša

JK DUPLEK

-52 kg (3 )

1.

LEŠKI Andreja

JK BEŽIGRAD

2.

HEBERLE Ana

JK BEŽIGRAD

3.

EBERHARD Maja

JK BEŽIGRAD

-57 kg (4 )

1.

KROPF Manja

JK DUPLEK

2.

ČEH Kaja

TVD PART. LJUTOMER

3.

ODER Katja

JK ACRON SLOVENJ GRADEC

4.

PRELOG Hana

TVD PART. LJUTOMER

-63 kg (7 )

1.

PALOMBINI Marta

U.S. Muggesana

2.

FRANTAR Tajda

JK TRIGLAV KRANJ

3.

KOCIPER Tanja

JK GORIŠNICA

3.

ZAPLATAR Nina

JK OLIMPIJA KRMELJ

5.

KRANJC POŽAR Ajda

JK ŠIŠKA

5.

VARGA Natalija

KBV LENDAVA

7.

BENDE Nataša

JK BRANIK BROKER

-70 kg (6 )

1.

STOPERNIK PAVLIN Nastja

JK ACRON SLOVENJ GRADEC

2.

ŠTRAUS Hana

ŠD TATAMI

3.

GRABNAR Veronika

JK OLIMPIJA KRMELJ

3.

ISTENIČ Živa

ŠD TATAMI

5.

IVAJNŠIČ Betina

TVD PART. LJUTOMER

5.

LUŽNIK Gabrijela

JK DRAVA PTUJ

-78 kg (3 )

1.

SORAYALURI Meret

Kuroki Tarchento

2.

KRALJIČ Tamara

JK DUPLEK

3.

TORKAR Urška

JK TRIGLAV KRANJ

+78 kg (3 )

1.

KORAČIN Ajda

JK OLIMPIJA KRMELJ

2.

VOGRIN REBEKA

JK DRAVA PTUJ

3.

KONDRIČ Tamara

JK DRAVA PTUJ

st. dečki

-34 kg (2 )

1.

PUŠNIK Gašper

JK IMPOL

2.

FERENCEK Mitja

JK LENDAVA

-38 kg (4 )

1.

ZADRAVEC Gašper

JK LENDAVA

2.

VIRAG Mitja

JK BELTINCI

3.

KOLŠEK Tilen

JK IVO REYA

4.

ZELENIK Aleks

JK DRAVA PTUJ

-42 kg (7 )

1.

ORLINI Luca

U.S. Muggesana

2.

KLOAR Rene

JK DRAVA PTUJ

3.

BELAK Matteo

JK IVO REYA

3.

PIACENTI Alessio

U.S. Muggesana

5.

SOBOTIČ VERDNIK Uroš

JK IMPOL

5.

VANTUR Nejc

JK IMPOL

7.

NOVAČAN Miha

JK IMPOL

-46 kg (5 )

1.

MLINARIČ Nejc

JK LENDAVA

2.

CARGNELUTTI Francesco

Kuroki Tarchento

3.

MARIČ Urban

JK VELENJE

4.

GIORGINI Cristian

U.S. Muggesana

5.

BAVDAŽ Gašper

JK GORICA

-50 kg (0 )

1.

VELIŠČEK JULIJAN

JK BRANIK BROKER

-55 kg (6 )

1.

NASLADEK Alberto

U.S. Muggesana

2.

VEZJAK Peter

JK BRANIK BROKER

3.

JAUŠOVEC Tilen

JK ŽELEZNIČAR

3.

PIHLER Leon

JK DRAVA PTUJ

5.

MARKOJA Jure

JK LENDAVA

5.

TRUNK Niko

JK GORIŠNICA

-60 kg (4 )

1.

KORŽE KLEMEN

JK BRANIK BROKER

2.

JARC Jernej

JK OLIMPIJA

3.

VEZJAK Jaro

JK BRANIK BROKER

4.

PAŠAGIČ Tarik

JK VELENJE

-66 kg (3 )

1.

KRALJIČ David

JK DUPLEK

2.

SLAMIČ Borja

JK GORICA

3.

NEUVIRT Matic

JK DRAVA PTUJ

+66 kg (6 )

1.

GAŠPARIČ Mario

JK IMPOL

2.

CILENŠEK Niko

JK DRAVA PTUJ

3.

KELC Tim

JK ŽELEZNIČAR

3.

KRAJNC Blaž

JK DRAVA PTUJ

5.

DŽAFEROVIČ Amar

JK KRŠKO

5.

ROTMAN Rok

JK BRANIK BROKER

st. deklice

-32 kg (0 )

1.

FERENCEK Tamara

JK LENDAVA

-36 kg (0 )

1.

KAJNIH Samanta

JK DRAVA PTUJ

-44 kg (5 )

1.

GIORGINI Claudia

U.S. Muggesana

2.

GOLOSETTI Asia

Kuroki Tarchento

2.

HODŽIČ Sara

JK KRŠKO

4.

GORENŠEK Eva

JK IVO REYA

5.

ZADRAVEC VIKTORIJA

JK DRAVA PTUJ

-48 kg (4 )

1.

LUDVIK Lia

JK DUPLEK

2.

SENEKOVIČ Tajda

JK DUPLEK

3.

KRISTL Ines

JK GORIŠNICA

4.

KLENARE Karameta

JK DRAVA PTUJ

-52 kg (2 )

1.

LAZNIK Tea

JK VELENJE

2.

VIDOVIČ Urška

JK DRAVA PTUJ

-63 kg (2 )

1.

SIERLE Desire

U.S. Muggesana

2.

FANNI Alacsany

 

+63 kg (3 )

1.

ZGONJANIN Maja

JK VELENJE

2.

OVESEC Alessia

U.S. Muggesana

3.

ŠLAMBERGER Nika

JK DRAVA PTUJ

ml. dečki U12

-30 kg (7 )

1.

HODŽIČ Ermin

JK KRŠKO

2.

SZANYIKOVACH Sebo

 

3.

BOLKO Urban

JK IMPOL

3.

ŽIDO David

JK MURSKA SOBOTA

5.

CAJNKO Aljaž

JK GORIŠNICA

5.

STOJKO Valentin

JK IMPOL

7.

FUKS Aljaž

JK DRAVA PTUJ

-34 kg (10 )

1.

KUPLEN Blaž

JK MURSKA SOBOTA

2.

SLAMIČ Tibor

JK GORICA

3.

ANTOLINC Jure

JK ŽELEZNIČAR

3.

KOLEDNIK LAN

JK BRANIK BROKER

5.

PERKO NIK

JK BRANIK BROKER

5.

SZANTI Gabor

 

7.

KRAJNC Jernej

JK DUPLEK

7.

NIPIČ Filip

JK DUPLEK

9.

ANŽEL Luka

JK DRAVA PTUJ

9.

MALEK Lan

JK ŽELEZNIČAR

-38 kg (7 )

1.

IMRE Nino

JK LENDAVA

2.

GRIČAR VINTAR Peter

JK KRŠKO

3.

CIRKVENČIČ Jakob

JK MURSKA SOBOTA

3.

LUNEŽNIK Vid

JK MURSKA SOBOTA

5.

DAJČMAN Jaša

JK DRAVA PTUJ

5.

MISLOVIČ Jure

JK DRAVA PTUJ

7.

MATJAŽ Jan

JK DRAVA PTUJ

-42 kg (10 )

1.

PERKO Timotej

JK OLIMPIJA KRMELJ

2.

DESANCTIS Lorenzo

U.S. Muggesana

3.

KUHAR Urban

JK VELENJE

3.

ŠTOBER URH

JK VELENJE

5.

MLAKAR Jakob

JK IMPOL

5.

VUČINA Mitja

JK DRAVA PTUJ

7.

GREGOREC Miha

JK DRAVA PTUJ

7.

STOPINŠEK Urh

JK IVO REYA

9.

GOJKOVIČ Vid

JK SOKOL

-46 kg (8 )

1.

TROPAN Luka

JK IMPOL

2.

DI TOMASO Giovanni

Kuroki Tarchento

3.

PALOMBINI Lorenzo

U.S. Muggesana

3.

PINTERIČ Andraž

JK DUPLEK

5.

KOŽELJ Lovro

JK IMPOL

5.

LONČAR Nik

JK IMPOL

7.

LESKOVAR Tim

JK IMPOL

7.

LETONJA Žan

JK DRAVA PTUJ

-50 kg (3 )

1.

HERCOG Rene

JK BRANIK BROKER

2.

KOVAČ Aljaž

JK LENDAVA

3.

FRADL Timotej

JK DRAVA PTUJ

-55 kg (2 )

1.

LEVENTE Alacsony

 

2.

ŠIMAC Nejc

JK SOKOL

+60 kg (6 )

1.

LAURA Filip

JK GORIŠNICA

2.

VOGRIN Jure

JK DRAVA PTUJ

3.

MLADRAGOVIČ Tim

JK ŽELEZNIČAR

3.

SKELA Nejc

JK IMPOL

5.

CIGLAR MIHA

JK VELENJE

ml. deklice U12

-28 kg (2 )

1.

KARAKAŠ Izidora

JK DUPLEK

2.

MUNDA Evelin

JK DRAVA PTUJ

-32 kg (2 )

1.

FERENCEK Tamara

JK LENDAVA

2.

TUŠEK Karolina

JK IMPOL

-36 kg (3 )

1.

ŠOOŠ Kaja

JK MURSKA SOBOTA

2.

PERTOUT Virginia

U.S. Muggesana

3.

CVIRN Larisa

JK IMPOL

-40 kg (4 )

1.

KAJNIH Samanta

JK DRAVA PTUJ

2.

ROMIH-JELENC Zarja

JK ŽELEZNIČAR

3.

POTISK Klara

JK IMPOL

4.

GLATZ Vida

JK DRAVA PTUJ

-48 kg (3 )

1.

PAVLETIČ Pia

JK IVO REYA

2.

GIORGINI Vanessa

U.S. Muggesana

3.

ZEMLER Gaja

JK ŽELEZNIČAR

-52 kg (0 )

1.

DROBNAK Lana

JK GORIŠNICA

ml. cicibani U9

-24 kg (8 )

1.

MLAKAR ŠTEF

JK ŽELEZNIČAR

2.

BEZJAK Miha

JK DUPLEK

3.

PRAH Žiga

JK KRŠKO

3.

ROMIH-JELENC Art

JK ŽELEZNIČAR

5.

WEINGERL LUKA

JK BRANIK BROKER

5.

ŽNIDARIČ Blaž

JK GORIŠNICA

7.

BLAŽIČ Gal

JK ŽELEZNIČAR

7.

JONTES Matic

JK ŽELEZNIČAR

-27 kg (8 )

1.

PAHIČ Matjaž

JK IMPOL

2.

URŠIČ Niko

JK IMPOL

3.

KIRBIŠ Anej

JK DUPLEK

3.

MLINARIČ Maj

JK LENDAVA

5.

BUNDERLA ŽIGA

JK MURSKA SOBOTA

5.

PERKO SVIT

JK BRANIK BROKER

7.

HORVAT Luka

JK DRAVA PTUJ

7.

JERMAN Gašper

ŠD TATAMI

-30 kg (8 )

1.

HREN Bor

JK BRANIK BROKER

2.

GLEŠČIČ Nejc

JK GORICA

3.

KOREN Vasja

JK DRAVA PTUJ

3.

ŽNIDARIČ LUKA

JK BRANIK BROKER

5.

SOLINA PETROVIČ Jaka

JK DRAVA PTUJ

5.

VRBANJAC Žiga

JK DRAVA PTUJ

7.

AJDIČ Aljaž

JK DRAVA PTUJ

7.

MLINARIČ Tim

JK LENDAVA

-34 kg (8 )

1.

MIKEC Rok

JK OLIMPIJA KRMELJ

2.

PETROVIČ TIMON

JK DUPLEK

3.

GARB Maj

JK BRANIK BROKER

3.

KOKOT Žiga

JK GORIŠNICA

5.

DAKIČ MATIC

JK BRANIK BROKER

5.

HORVAT Mitja

JK DRAVA PTUJ

7.

BEBER Gašper

JK DUPLEK

7.

HORVAT Luka

ŠD TATAMI

-38 kg (8 )

1.

MEDVED Tjaž

JK VELENJE

2.

KARAMETA Andi

JK DRAVA PTUJ

3.

JAKLIN Samo

JK LENDAVA

3.

JANČAR Matic

ŠD TATAMI

5.

ERKER Miko

JK IMPOL

5.

WEINGERL ŽIGA

JK BRANIK BROKER

7.

ŠTEVANEC ALJAŽ

JK MURSKA SOBOTA

7.

VRBANJŠČEK ALEN

JK BRANIK BROKER

-42 kg (7 )

1.

BOLČEVIČ Luka

JK GORIŠNICA

2.

LITROP Tobias

JK LENDAVA

3.

FILIPIČ Matija

JK DUPLEK

3.

VIRANT Žiga

JK ŽELEZNIČAR

5.

BOLČEVIČ Žiga

JK GORIŠNICA

5.

MRVAR Juš

ŠD TATAMI

7.

DOVNIK Damjan

JK IMPOL

+42 kg (2 )

1.

KOKOL Leon

JK DRAVA PTUJ

2.

PONGRAC Dominik

JK DRAVA PTUJ

Pasica
first
  
last
 
 
start
stop

Več Novic

58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

27.03.2024 58. MEDNARODNI JUDO POKAL MURSKA SOBOTA V soboto 16.3.2023, je v sodelovanju z Judo zvezo Slovenije, potekal 58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

Pokal Ptuja 2024

19.03.2024

Pridruži se nam

07.03.2024

Športnik leta 2023 v MO Ptuj

12.03.2024

Simončičeva in Frankova zmalagi v Lendavi

07.03.2024

Medalje za gorišniške in ptujske judoiste

30.11.1999

Šest medalj za mlade ptujske judoiste

30.11.1999

V Dupleku so se izkazali mladi judoisti

27.10.2023

Kontakt

email: judoklubdrava@gmail.com

tel: 02 778 1071
041 684 912