image001.png

 

PS logo slogan rumen.jpg

Pokal Ptuja 2012

mladinci
-55 kg (5 )
1.     ŠENDLINGER Žiga     TVD PART. LJUTOMER
2.     BAKIJA Jan     JK BEŽIGRAD
3.     VIDMAR Matej     JK BEŽIGRAD
4.     FORJAN Alen     KBV LENDAVA
5.     NOVAK Grega     TVD PART. LJUTOMER
-60 kg (6 )
1.     HARPF Luka     JK ŠIŠKA
2.     PLANINC Rok     ŠD POLYTEAM
3.     KERN Jan     JK BEŽIGRAD
3.     ŠARČEVIČ Sašo     JK MURSKA SOBOTA
5.     IVANOVSKI Filip     JK GOLOVEC
5.     MAKHARYNSKYY Anton     JK DRAVA PTUJ
-66 kg (11 )
1.     HOJAK Martin     JK BEŽIGRAD
2.     VIDMAR Janez     JK BEŽIGRAD
3.     BIZJAK Jaka     JK ŠIŠKA
3.     RESNIK Anže     JK TRIGLAV KRANJ
5.     TANKO Rok     JK IVO REYA
5.     ZENUNI Besard     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
7.     HVALEC Jan     JK BEŽIGRAD
7.     ŠENDLINGER Rok     TVD PART. LJUTOMER
9.     HVALEC Matej     JK BEŽIGRAD
-73 kg (4 )
1.     RIBO Aldin     JK RAVNE
2.     GAL Patrik     KBV LENDAVA
3.     ČURIN Gregor     JK MURSKA SOBOTA
4.     KOPINA Gregor     ŠD BUSHIDO
-81 kg (6 )
1.     KLEMENC Tadej     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2.     LACKOVIČ Narsej     TVD PART. LJUTOMER
3.     CVELBAR Maks     ŠD BUSHIDO
3.     VARŠNIK Alojz     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
5.     NAGY Marko     KBV LENDAVA
5.     PEKLIČ Blaž     JK DRAVA PTUJ
-90 kg (4 )
1.     POLAJŽER Rok     JK GOLOVEC
2.     HARPF Matija     JK ŠIŠKA
3.     LEBAR Aljaž     JK RAVNE
4.     PIŠOTEK Gregor     JK IMPOL
-100 kg (2 )
1.     GLAVAŠ Emir     JK KOPER
2.     BENKO LEON     KBV LENDAVA
+100 kg (0 )
1.     BUTOLEN Tadej     JK DRAVA PTUJ

mladinke
-48 kg (2 )
1.     HEBERLE Ana     JK ŠIŠKA
2.     PIVEC Anja     JK DRAVA PTUJ
-52 kg (2 )
1.     POVŠNAR Maja     JK TRIGLAV KRANJ
2.     EBERHARD Maja     JK BEŽIGRAD
-57 kg (3 )
1.     ODER Katja     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2.     LOŽAR Katja     ŠD TATAMI
3.     KORUN Lana     JK BEŽIGRAD
-63 kg (10 )
1.     BROLIH Patricija     JK BEŽIGRAD
2.     KOCIPER Tanja     JK GORIŠNICA
3.     FRANTAR Tajda     JK TRIGLAV KRANJ
3.     VEK Mojca     JK IMPOL
5.     MISLEJ Nina     JK GOLOVEC
5.     VARGA Natalija     KBV LENDAVA
7.     BENDE Nataša     JK BRANIK BROKER
7.     HALAS Barbara     TVD PART. LJUTOMER
9.     KRANJC POŽAR Ajda     JK ŠIŠKA
-70 kg (4 )
1.     ISTENIČ Živa     JK GOLOVEC
2.     ŠTRAUS Hana     ŠD TATAMI
3.     IVAJNŠIČ Betina     TVD PART. LJUTOMER
4.     ŠTRAUS Dora     ŠD TATAMI
-78 kg (3 )
1.     GÖNC Melita     KBV LENDAVA
2.     VOGRIN REBEKA     JK DRAVA PTUJ
3.     ČERČEK Larisa     JK DRAVA PTUJ
+78 kg (3 )
1.     KRALJ Renata     JK GORIŠNICA
2.     CAHUK Sanja     JK MURSKA SOBOTA
3.     KONDRIČ Tamara     JK DRAVA PTUJ

kadeti
-50 kg (9 )
1.     VIDMAR Matej     JK BEŽIGRAD
2.     KUKOVEC Dominik     JK OLIMPIJA
3.     ACS Bamazs     Gemenc
3.     NOVAK Grega     TVD PART. LJUTOMER
5.     BUTKOVIČ Max     JK KOPER
5.     VOZLIČ Uroš     TVD PART. LJUTOMER
7.     NOVAK Benjamin     JK DRAVA PTUJ
7.     ŠKOFIC Anže     JK GOLOVEC
9.     ŠKOF Blaž     JK DUPLEK
-55 kg (10 )
1.     DIMOVSKI Matej     JK OLIMPIJA
2.     ŠENDLINGER Žiga     TVD PART. LJUTOMER
3.     BAKIJA Jan     JK BEŽIGRAD
3.     BERLINGER Gabor     Gemenc
5.     JURGEC Jan     JK LENDAVA
5.     MATICS Andraš     Gemenc
7.     MIHALJEVIČ Tomo     ŠD POLYTEAM
7.     MIHELČIČ Tobias     ŠD TATAMI
9.     FORJAN Alen     KBV LENDAVA
9.     KAJNIH Deivis     JK DRAVA PTUJ
-60 kg (8 )
1.     ROGELJ Dean     JK BEŽIGRAD
2.     GABOR Adam     Gemenc
3.     BOROS Bence     Gemenc
3.     KERN Jan     JK BEŽIGRAD
5.     HARPF Luka     JK ŠIŠKA
5.     IVANOVSKI Filip     JK GOLOVEC
7.     GOSTENČNIK Žan     JK RAVNE
7.     JURKOVIČ Ivo     JK ŠIŠKA
-66 kg (7 )
1.     HOJAK Martin     JK BEŽIGRAD
2.     BIZJAK Jaka     JK ŠIŠKA
3.     SARECZ Marton     Gemenc
3.     VERGILAS Leonardo     JK IVO REYA
5.     FERENC Grega     JK LENDAVA
5.     VLAJ KOŠČAK Maraya     JK BEŽIGRAD
7.     KOVIČ Bor janez     JK ŠIŠKA
-73 kg (8 )
1.     GAL Patrik     KBV LENDAVA
2.     KOCMUT Gregor     JK DUPLEK
3.     CVETKO Tomaž     JK BEŽIGRAD
3.     SAVIČ Aljoša     ŠD TATAMI
5.     LESJAK Žiga     JK DUPLEK
5.     ŠIŠIČ Alen     JK SOKOL
7.     BLAŽIČ Nik     JK ŽELEZNIČAR
7.     KOVIČ Jan     JK ŠIŠKA
-81 kg (8 )
1.     LACKOVIČ Narsej     TVD PART. LJUTOMER
2.     VARŠNIK Alojz     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
3.     NAGY Marko     KBV LENDAVA
3.     PEKLIČ Blaž     JK DRAVA PTUJ
5.     BLAGUS Žiga     JK BRANIK BROKER
5.     GORJAN Niko     JK LENDAVA
7.     BAŠELJ Rok     JK TRIGLAV KRANJ
7.     TRUŠNOVEC Gašper     JK BEŽIGRAD
-90 kg (2 )
1.     POLAJŽER Rok     JK GOLOVEC
2.     SKELA Blaž     JK 15.MAJ MAREZIGE
+90 kg (0 )
1.     MORČIČ Aleks     JK MURSKA SOBOTA

kadetinje
-40 kg (0 )
1.     MERČNIK Ljudmila     JK DUPLEK
-44 kg (0 )
1.     GRAŠIČ Maša     JK TRIGLAV KRANJ
-48 kg (3 )
1.     GREGORČIČ Patricija     JK OLIMPIJA KRMELJ
2.     HEBERLE Ana     JK ŠIŠKA
3.     ADANIČ Maja     JK LENDAVA
-52 kg (6 )
1.     LEŠKI Andreja     JK 15.MAJ MAREZIGE
2.     BRUMEN Tjaša     JK DUPLEK
3.     EBERHARD Maja     JK BEŽIGRAD
3.     PRELOG Hana     TVD PART. LJUTOMER
5.     ANTUNIČEVIČ Maša     ŠD TATAMI
5.     KNEZ Lea     JK IZOLA
-57 kg (4 )
1.     ODER Katja     JK ACRON SLOVENJ GRADEC
2.     JANKOVIĆ Dorotea     Pinky
3.     LOŽAR Katja     ŠD TATAMI
4.     KORUN Lana     JK BEŽIGRAD
-63 kg (9 )
1.     BROLIH Patricija     JK BEŽIGRAD
2.     OPRESNIK Petra     JK BEŽIGRAD
3.     FRANTAR Tajda     JK TRIGLAV KRANJ
3.     MITIČ Lea     JK BEŽIGRAD
5.     KANCLER Staša     JK DUPLEK
5.     MISLEJ Nina     JK GOLOVEC
7.     HALAS Barbara     TVD PART. LJUTOMER
7.     VARGA Natalija     KBV LENDAVA
9.     ARTAČ Nika     ŠD POLYTEAM
-70 kg (3 )
1.     ISTENIČ Živa     JK GOLOVEC
2.     IVAJNŠIČ Betina     TVD PART. LJUTOMER
3.     IVANJKO Marija     Pinky
+70 kg (2 )
1.     KRALJIČ Tamara     JK DUPLEK
2.     CAHUK Sanja     JK MURSKA SOBOTA

st. dečki
-38 kg (2 )
1.     FARKAŠ Aljaž     JK LENDAVA
2.     GLEŠČIČ Patrik     JK GORICA
-42 kg (4 )
1.     HUSZAR Mate     Nagykanizsa
2.     SMOLE Tadej     JK IVO REYA
3.     FARKAŠ Tilen     JK LENDAVA
4.     HALAS Marko     TVD PART. LJUTOMER
-46 kg (5 )
1.     VESELIČ Rok     JK GORIŠNICA
2.     LEMEŽ Nik     JK VELENJE
3.     PETAK Matic     ŠD TATAMI
4.     PODGORŠEK Klemen     JK GORIŠNICA
5.     OMAN Matic     JK TRIGLAV KRANJ
-50 kg (6 )
1.     FERENČAK Aleksander     JK MURSKA SOBOTA
2.     VOZLIČ Uroš     TVD PART. LJUTOMER
3.     KRŠTINC Marijan     ŠD BUSHIDO
3.     ŽVAN Samo     ŠD TATAMI
5.     KLINAR Aljaž     ŠD TATAMI
5.     MAR Sandi     JK GORIŠNICA
-55 kg (2 )
1.     KAJNIH Deivis     JK DRAVA PTUJ
2.     DUKARIC Jan     JK ŽELEZNIČAR
-66 kg (3 )
1.     SAJOVIC Anže     JK TRIGLAV KRANJ
2.     CILENŠEK Niko     JK DRAVA PTUJ
3.     NEUVIRT Matic     JK DRAVA PTUJ
-73 kg (2 )
1.     SUŠNIK Žiga     JK GORICA
2.     TIBAUT Alen     TVD PART. LJUTOMER
+73 kg (3 )
1.     GORJAN Niko     JK LENDAVA
2.     MORČIČ Aleks     JK MURSKA SOBOTA
3.     BAŠELJ Rok     JK TRIGLAV KRANJ

st. deklice
-32 kg (0 )
1.     MERČNIK Ljudmila     JK DUPLEK
-44 kg (2 )
1.     KRČ Ana     JK TRIGLAV KRANJ
2.     GRAŠIČ Maša     JK TRIGLAV KRANJ
-48 kg (4 )
1.     ČAHUK Doroteja     JK MURSKA SOBOTA
2.     ZORMAN Sabina     JK 15.MAJ MAREZIGE
3.     ADANIČ Maja     JK LENDAVA
3.     POLAJNAR Nika     JK TRIGLAV KRANJ
-57 kg (0 )
1.     VOGRIN Mihaela     JK DRAVA PTUJ
-63 kg (3 )
1.     OPRESNIK Petra     JK BEŽIGRAD
2.     JOVOVIĆ Nina     Pinky
3.     ARTAČ Nika     ŠD POLYTEAM
+63 kg (3 )
1.     MOHORIČ Veronika     JK VELENJE
2.     MATIJAŠIĆ Ivona tea     Pinky
3.     ŠLAMBERGER Nika     JK DRAVA PTUJ

ml. dečki
-34 kg (4 )
1.     SOLYOMVARI David     Nagykanizsa
2.     LUKAČ Jan     JK MURSKA SOBOTA
3.     ČEH Tine     JK DRAVA PTUJ
4.     MERHAR Tine     JK ŽELEZNIČAR
-38 kg (6 )
1.     PERKOVIČ Luka     JK 15.MAJ MAREZIGE
2.     KRŠTINC Matija     ŠD BUSHIDO
3.     BAVDAŽ Gašper     JK GORICA
3.     PERKO Timotej     JK OLIMPIJA KRMELJ
5.     KLOAR Rene     JK DRAVA PTUJ
5.     VUČINA Mitja     JK DRAVA PTUJ
-42 kg (3 )
1.     MARIČ Urban     JK VELENJE
2.     KOTNJEK Domen     JK LENDAVA
3.     GAJŠEK MAtjaž     JK DRAVA PTUJ
-46 kg (3 )
1.     VESELIČ Rok     JK GORIŠNICA
2.     TEPEJ Urban     JK VELENJE
3.     HODŽAR Jan     JK DRAVA PTUJ
-50 kg (5 )
1.     FERENČAK Aleksander     JK MURSKA SOBOTA
2.     MARKOJA Jure     JK LENDAVA
3.     JEREBIC Leon     JK LENDAVA
4.     LIKAVEC Niko     JK DRAVA PTUJ
5.     KONDRIČ Kevin     JK DRAVA PTUJ
-55 kg (5 )
1.     KORŽE KLEMEN     JK BRANIK BROKER
2.     SLAMIČ Borja     JK GORICA
3.     GREGORC Mark     JK SOKOL
3.     LAURA Filip     JK GORIŠNICA
5.     VOGRIN Jure     JK DRAVA PTUJ
+60 kg (3 )
1.     KELC Tim     JK ŽELEZNIČAR
2.     ŠLAMBERGER Luka     JK DRAVA PTUJ
3.     NEUVIRT Matic     JK DRAVA PTUJ

ml. deklice
-28 kg (0 )
1.     KOTNJEK Nina     JK LENDAVA
-36 kg (3 )
1.     GORENŠEK Eva     JK IVO REYA
2.     ZADRAVEC VIKTORIJA     JK DRAVA PTUJ
3.     KAJNIH Samanta     JK DRAVA PTUJ
-44 kg (3 )
1.     LAZNIK Tea     JK VELENJE
1.     PAVLETIČ Pia     JK IVO REYA
3.     KLENARE Karameta     JK DRAVA PTUJ
-52 kg (2 )
1.     HORVAT Ana     ŠD TATAMI
2.     VIDOVIČ Urška     JK DRAVA PTUJ
+57 kg (0 )
1.     ŠLAMBERGER Nika     JK DRAVA PTUJ

cicibani
-25 kg (9 )
1.     GALOF Val     JK MURSKA SOBOTA
2.     KARABETISA Andi     JK DRAVA PTUJ
3.     BANFI Bine     JK MURSKA SOBOTA
3.     VERBANČIČ Žiga     JK DRAVA PTUJ
5.     JONTES Matic     JK ŽELEZNIČAR
5.     WEINZERC Žan     JK ŽELEZNIČAR
7.     BLAŽIČ Gal     JK ŽELEZNIČAR
7.     KOREN Vasja     JK DRAVA PTUJ
9.     ROMIH-JELENC Art     JK ŽELEZNIČAR
-30 kg (15 )
1.     ARH Jaša Ambrož     JK IVO REYA
2.     GLEŠIČ Nejc     JK GORICA
3.     ANTOLINC Jure     JK ŽELEZNIČAR
3.     PODPEČAN Andraž     JK VELENJE
5.     STARMAN Jaka     ŠD TATAMI
5.     STOJANOVIČ Nejc     ŠD BUSHIDO
7.     KRŠTINC Matevž     ŠD BUSHIDO
7.     MISLOVIČ Jure     JK DRAVA PTUJ
9.     AJDIČ Aljaž     JK DRAVA PTUJ
9.     PAPDI Matija     JK DRAVA PTUJ
9.     PLANJŠEK Patrik     JK DRAVA PTUJ
9.     RAVNIK Luka     JK ŽELEZNIČAR
-34 kg (12 )
1.     ŽLE Blaž     ŠD TATAMI
2.     IMRE Nino     JK LENDAVA
3.     MARČETA Sergej     JK 15.MAJ MAREZIGE
3.     MIHELČIČ Tej     ŠD TATAMI
5.     ANTUNIČEVIČ Luka     ŠD TATAMI
5.     LUNEŽNIK Vid     JK MURSKA SOBOTA
7.     SLAMIČ Tibor     JK GORICA
7.     VIRANT Žiga Aleksander     JK ŽELEZNIČAR
9.     PAMIČ Jan     JK IVO REYA
9.     RAVNIKAR Žiga     JK ŠIŠKA
-38 kg (4 )
1.     VUČINA Mitja     JK DRAVA PTUJ
2.     BOLČEVIČ Žiga     JK DRAVA PTUJ
3.     GOJKOVIČ Vid     JK SOKOL
4.     BERGHAUS Emanuel     JK DRAVA PTUJ
-42 kg (4 )
1.     ŠAVRON Luka     JK 15.MAJ MAREZIGE
2.     KOVAČ Aljaž     JK LENDAVA
3.     GAJŠEK MAtjaž     JK DRAVA PTUJ
4.     ŠEGULA Tilen     JK DRAVA PTUJ
+42 kg (12 )
1.     BEJEK Klemen     JK MURSKA SOBOTA
2.     JANČAR Andraž     ŠD TATAMI
3.     HORVAT Marko     ŠD TATAMI
3.     LAURA Filip     JK GORIŠNICA
5.     PRUNK Nik     JK 15.MAJ MAREZIGE
5.     SVEČAK Miha     ŠD TATAMI
7.     GOLOB Aljaž     JK ŽELEZNIČAR
7.     VERTOT Aljoša     JK MURSKA SOBOTA
9.     GAJŠEK NEjc     JK DRAVA PTUJ
9.     LIKAVEC Niko     JK DRAVA PTUJ
9.     ŠIMAC Nejc     JK SOKOL
9.     VOGRIN Jure     JK DRAVA PTUJ

cicibanke
-24 kg (3 )
1.     SEMANIČ GORŠE Taja     ŠD TATAMI
2.     RAITER Tajda     JK ŽELEZNIČAR
3.     BERGHAUS Amadeja     JK DRAVA PTUJ
-32 kg (5 )
1.     ŠOOŠ Kaja     JK MURSKA SOBOTA
2.     MARČETA Ana     JK 15.MAJ MAREZIGE
3.     FERENCEK Tamara     JK LENDAVA
4.     KOLER Kaja     JK SOKOL
5.     PRUNK Martina     JK 15.MAJ MAREZIGE
-36 kg (4 )
1.     KAJNIH Samanta     JK DRAVA PTUJ
2.     BEGIČ Iris     JK SOKOL
3.     TOVILOVIĆ Lavra     JK SOKOL
4.     JELENC ROMIH Zarja     JK ŽELEZNIČAR
+40 kg (3 )
1.     PAVLETIČ Pia     JK IVO REYA
2.     HORVAT Nika     JK 15.MAJ MAREZIGE
3.     MANDL Maša
Pasica
first
  
last
 
 
start
stop

Več Novic

58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

27.03.2024 58. MEDNARODNI JUDO POKAL MURSKA SOBOTA V soboto 16.3.2023, je v sodelovanju z Judo zvezo Slovenije, potekal 58. mednarodni judo pokal Murska Sobota

Pokal Ptuja 2024

19.03.2024

Pridruži se nam

07.03.2024

Športnik leta 2023 v MO Ptuj

12.03.2024

Simončičeva in Frankova zmalagi v Lendavi

07.03.2024

Medalje za gorišniške in ptujske judoiste

30.11.1999

Šest medalj za mlade ptujske judoiste

30.11.1999

V Dupleku so se izkazali mladi judoisti

27.10.2023

Kontakt

email: judoklubdrava@gmail.com

tel: 02 778 1071
041 684 912