image001.png

 

PS logo slogan rumen.jpg

Pokal Ptuja 2009

KADETINJE :

Kategorija: - 40 kg (1 tekmovalka)
1. Ines Škoda - ŠD Bushido

Kategorija: - 44 kg (1 tekmovalk)
1. Sara Šernek - KBV Lendava

Kategorija: - 48 kg (5 tekmovalk)
1. Maruša Jurman - JK 15. Marezige
2. Manja Kropf - JK Duplek
3. Patricija Jerman - ŠD Bushido
4. Tara Antuničevič - JK Tatami
5. Patricija Rojc - JK Tatami

Kategorija: - 52 kg (6 tekmovalk)
1. Brigita Mardjonovič - JK Bežigrad
2. Katja Rigelnik - JK Sankaku
3. Asja Babič - JK 15. Maj Marezige
3. Žana Lah - JK Sankaku
5. Plečko Tamara - JK Branik Broker
5. Barbara Rižnar - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 57 kg (5 tekmovalk)
1. Monika Babič - JK 15 Maj Marezige
2. Maja Povšnar - JK Triglav Kranj
3. Zala Mihelič - JK Olimpija
4. Andreja Kuhl - JK Impol
5. Nataša Bende - JK Branik Broker

Kategorija: - 63 kg (9 tekmovalk)
1. Anja Zof - JK Olimpija
2. Ajda Povh - JK Sankaku
3. Martina Balažic - KBV Lendava
3. Tanja Kociper - JK Gorišnica
5. Nicole Benčič - JK Duplek
5. Nina Štruc - JK Slovenj Gradec
7. Mojca Vek - JK Impol
7. Samanta Juhart - JK Impol

Kategorija: - 70 kg (1 tekmovalka)
1. Urška Gračner - JK Sankaku

Kategorija: + 70 kg (3 tekmovalke)
1. Urška Potočnik - JK Ljutomer
2. Renata Kralj - JK Gorišnica
3. Nika Gradodolnik - JK Branik Broker

KADETI :

Kategorija: - 46 kg (0 tekmovalcev)

Kategorija: - 50 kg (6 tekmovalcev)
1. Adrian Gomboc - JK Murska Sobota
2. Jurij Logar - JK Olimpija
3. Sebastjan Boltar - JK 15. Maj Marezige
3. Tilen Pulko - JK Impol
5. Rok Plešnik - JK Sankaku
5. Luka Zver - JK Impol

Kategorija: - 55 kg (6 tekmovalcev)
1. Tim Kovačič - JK Murska Sobota
2. Luka Kuralt - JK Bežigrad
3. Tim Toplak - JK Sankaku
3. Nik Krajnčar - JK Ljutomer
5. Žiga Zafošnik - JK Impol
5. Rok Šendliger - JK Ljutomer

Kategorija: - 60 kg (20 tekmovalcev)
1. Igor Potparič - JK Bežigrad
2. Jure Kuralt - JK Bežigrad
3. Tadej Klemenc - JK Slovenj Gradec
3. Drago Stankovič - JK Golovec
5. Timotej Verdel - JK Sankaku
5. Ivan Medjeral - JK Šiška
7. Matic Omerzu - JK Šiška
7. Blaž Vrankar - JK Šiška

Kategorija: - 66 kg (18 tekmovalcev)
1. Tilen Vidovič - JK Drava Ptuj
2. Miha Žgank - JK Sankaku
3. Alen Šernek - KBV Lendava
3. Primož Marinčič - JK Šiška
5. Dalibor Redina - Hranice (CZE)
5. Marcel Brajdič - JK Sankaku
7. Matija Jager - ŠD Poly Team
7. Tilen Sulič - JK Šiška

Kategorija: - 73 kg (11 tekmovalcev)
1. Tadej Mulec - JK Duplek
2. David Volčič - JK Impol
3. Tilen Puš - JK Bežigrad
3. Oskar Grilc - JK Šiška
5. Darko Nemec - JK Lendava
5. Staš Lebar - JK Ravne na Koroškem
7. Jan Srebernjak - JK Šiška
7. Tadej Štruc - JK Muta

Kategorija: - 81 kg (5 tekmovalcev)
1. Matic Ovjač - JK Šiška
2. Matic Kovač - JK Šiška
3. Patrik Vojsk - JK Ljutomer
4. Ludek Pospišel - Hranice (CZE)
5. Nejc Hutmajer - JK Muta

Kategorija: - 90 kg (4 tekmovalci)
1. Emir Glavaš - JK Koper
2. Jakob Vrhovec - ŠD Poly Team
3. Urban Marhl - JK Muta
4. Samo Tavčar - ŠD Bushido

Kategorija: + 90 kg (7 tekmovalcev)
1. Vito Dragič - JK Impol
2. Mario Potisk - JK Impol
3. Jure Zlatolas - JK Ivo Reya
3. Blaž Kunc - JK Ippon
5. Uroš Đakovič - JK Sankaku
5. Benjamin Debernardi - JK Drava Ptuj
7. Tadej Butolen - JK Drava Ptuj

MLADINKE :

Kategorija: - 44 kg (0 tekmovalk)

Kategorija: - 48 kg (1 tekmovalka)
1. Tara Antuničevič - JK Tatami

Kategorija: - 52 kg (3 tekmovalke)
1. Fitore Zenuni - JK Slovenj Gradec
2. Jerneja Senekovič - JK Duplek
3. Barbara Rižnar - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 57 kg (8 tekmovalk)
1. Jasna Škofič - JK Duplek
2. Lui Ilaria - Yama Arashi (ITA)
3. Katja Senekovič - JK Duplek
3. Noelle Kamano - Yama Arashi (ITA)
5. Katja Karba - JK Ljutomer
5. Maja Povšnar - JK Triglav Kranj
7. Katja Rudaš - JK Murska Sobota
7. Jessica Tosoratti - Yama Arashi (ITA)

Kategorija: - 63 kg (4 tekmovalke)
1. Vlora Beđeti - JK Sankaku
2. Katja Kavaš - JK Lendava
3. Elisa Cittaro - Yama Arashi (ITA)
4. Maruša Kavčič - JK Partizan Jesenice

Kategorija: - 70 kg (3 tekmovalke)
1. Anka Pogačnik - JK Triglav Kranj
2. Urška Gračner - JK Sankaku
3. Tadeja Hozjan - JK Lendava

Kategorija: - 78 kg (3 tekmovalke)
1. Urška Potočnik - JK Ljutomer
2. Jerneja Pihlerič - JK Branik Broker
3. Nika Grdadolnik - JK Branik Broker

Kategorija: + 78 kg (2 tekmovalki)
1. Urška Urek - JK Drava Ptuj
2. Tina Jazbec - JK Partizan Jesenice

MLADINCI :

Kategorija: - 55 kg (4 tekmovalci)
1. David Kukovec - JK Olimpija
2. Tim Kovačič - JK Murska Sobota
3. Jaka Hojan - JK Golovec
4. Blaž Klajderič - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 60 kg (4 tekmovalci)
1. Andraž Jereb - JK Olimpija
2. Jure Kuralt - JK Bežigrad
3. Manuel Hoedl - Union Leibniz (AUT)
4. Milan Stankovič - JK Golovec

Kategorija: - 66 kg (15 tekmovalcev)
1. Matej Škerlak - JK Impol
2. Tadej Senekovič - JK Duplek
3. Primož Marinčič - JK Šiška
3. Andrej Zalaznik - JK Sankaku
5. Alen Pulko - JK Impol
5. Filip Mihalič - JK Olimpija
7. Uroš Kavčič - JK Murska Sobota
7. Nejc Špic - JK Železničar

Kategorija: - 73 kg (15 tekmovalcev)
1. Tadej Mulec - JK Duplek
2. Aljaž Petrič - JK Duplek
3. Nermin Dedič - JK Železničar
3. Luka Barber - JK Murska Sobota
5. Tilen Vidovič - JK Drava Ptuj
5. Ljubec Damjan - JK Drava Ptuj
7. Aljaž Korent - JK Impol
7. Dominik Vogrinec - JK Murska Sobota

Kategorija: - 81 kg (6 tekmovalcev)
1. Matic Ovijač - JK Šiška
2. Dalibor Gajič - JK Olimpija
3. Božo Skela - JK Impol
3. Marko Žgajner - JK Sankaku
5. Patrik Vojsk - JK Ljutomer
5. Mario Kramberger - JK Murska Sobota

Kategorija: - 90 kg (5 tekmovalcev)
1. David Kukovica - JK Oplotnica
2. Žan Logar - JK Olimpija
3. Gregor Kranjc - JK Duplek
4. Nejc šešerko - JK Olimpija
5. Klemen Jakša - JK Šiška

Kategorija: - 100 kg (5 tekmovalcev)
1. Andrej Čuš - JK Drava Ptuj
2. Jon Jerebic - JK Murska Sobota
3. Mario Potisk - JK Impol
4. Bojan Ljubec - JK Drava Ptuj
5. Samo Vajt - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 100 kg (2 tekmovalca)
1. Jan Ratej - JK Bežigrad
2. Vito Dragič - JK Impol

21. in 22.03.2009 - PTUJ

CICIBANKE (U11) :

Kategorija: - 20 kg (0 tekmovalk)

Kategorija: - 24 kg (2 tekmovalki)
1. Nika Vidovič - JK Koroška
2. Staša Ranc - JK Koroška

Kategorija: - 28 kg (3 tekmovalke)
1. Tjaša Krmelj - JK Olimpija Krmelj
2. Nuša Perovnik - JK Koroška
3. Anja Leskovar - JK Oplotnica

Kategorija: - 32 kg (3 tekmovalke)
1. Maruša Česnik - JK Koroška
2. Larisa Črešnar - JK Oplotnica
3. Lana Krof - JK Duplek

Kategorija: - 36 kg (1 tekmovalka)
1. Maša Čarf - JK Koroška

Kategorija: - 40 kg (0 tekmovalk)

Kategorija: + 40 kg (4 tekmovalke)
1. Nika Šlamberger - JK Drava Ptuj
2. Maja Zgonjanin - JK Velenje
3. Patricija Brglez - JK Oplotnica
4. Zala Gošnjak - JK Koroška

CICIBANI (U11) :

Kategorija: - 20 kg (5 tekmovalcev)
1. Aleksej Mrmolja - JK Koroška
2. David Žido - JK Murska Sobota
3. Jaka Komloš - JK Drava Ptuj
3. Gabriel Zadravec - JK Murska Sobota
4. Luka Bencak - JK Murska Sobota
5. Filip Teo Vidovič - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 25 kg (8 tekmovalcev)
1. Matija Česnik - JK Koroška
2. Aljaž Harptman - JK Koroška
3. Leon Pučko - JK Impol
3. Tadej Pučko - JK Impol
5. Damjan Jakob - JK Koroška
5. Luka Mernik - JK Koroška

Kategorija: - 30 kg (31 tekmovalcev)
1. David Horvatič - JK Koroška
2. Krmelj Tilen - JK Olimpija Krmelj
3. Rok Veselič - JK Gorišnica
3. Matej Anželak - JK Koroška
5. Jan Lukač - JK Murska Sobota
5. Sebastjan Kurnik - JK Duplek

Kategorija: - 35 kg (7 tekmovalcev)
1. Aleksander Perenčak - JK Murska Sobota
2. Anej Dukarič - JK Oplotnica
3. Anže Lene - JK Olimpija Krmelj
3. Max Slemenik - JK Koroška
5. Nejc Hul - JK Drava Ptuj
5. Uroš Čebokli - JK 15. maj Marezige

Kategorija: - 40 kg (8 tekmovalcev)
1. Roj Jan - JK 15.Maj Marezige
2. Niko Rakuš - JK Drava Ptuj
3. Tilen Čepin - JK Koroška
3. Aljaž Končina - JK Olimpija Krmelj
5. Alen Gojkošek - JK Drava Ptuj
5. Mile Gašpič - JK Koroška

Kategorija: - 45 kg (6 tekmovalcev)
1. Alen Vučina - JK Oplotnica
2. Staš Carf - JK Koroška
3. Jakob Končina - JK Olimpija Krmelj
3. Vid Stres - JK Koroška
5. Jure Vogrin - JK Drava Ptuj
5. Ahmed Osmani - JK Impol

Kategorija: + 45 kg (5 tekmovalcev)
1. Bine Prepelič - JK Impol
2. Rok Škarja - JK Olimpija
3. Žan Bizjak - JK Olimpija
4. Luka Šlamberger JK Drava Ptuj
5. Jan Goričan - JK Korošk

MLAJŠE DEKLICE (U13) :

Kategorija: - 28 kg (5 tekmovalk)
1. Noel Klaffl - SV Karuna (AUT)
2. Maja Kramberger - JK Lendava
3. Nika Goršič - JK Ivo Reya
4. Ljudmila Merčnik - JK Duplek
5. Iva Dimec - JK Ivo Reya

Kategorija: - 32 kg (2 tekmovalki)
1. Tina Lasnik - JK Ravne na Koroškem
2. Maja Adamič - JK Lendava

Kategorija: - 36 kg (5 tekmovalk)
1. Andrej Leški - JK 15. Maj Marezige
2. Teja Tropan - JK Impol
3. Ioana Buzoiu - JK 15. Maj Marezige
4. Tinkara Sternad - JK Duplek
5. Lana Lah - JK Impol

Kategorija: - 40 kg (6 tekmovalk)
1. Maruša Petroj - JK Sankaku
2. Lea Knez - JK 15. Maj Marezige
3. Tina Bobek - JK Ivo Reya
3. Dajana Damjanovič - JK 15. Maj Marezige
5. Hana Prelog - JK Sankaku
5. Nika Šega - JK Impol

Kategorija: - 44 kg (4 tekmovalke)
1. Živa Potočnik - JK Ljutomer
2. Kristina Dvorakova - Hranice (CZE)
3. Erika Čoper - JK Sankaku
4. Veronika Mohorič - JK Velenje

Kategorija: - 48 kg (2 tekmovalki)
1. Ula Istenič - JK Golovec
2. Lara Kos - JK Impol

Kategorija: - 52 kg (4 tekmovalke)
1. Pika Pohor - JK Sankaku
2. Hana Štor - JK Sankaku
3. Anja Petrič - JK Sankaku
4. Joel Lemotci - JK 15. Maj Marezige

Kategorija: - 57 kg (1 tekmovalka)
1. Klara Apotekar - JK Sankaku

Kategorija: + 57 kg (1 tekmovalka)
1. Urška Torkar - JK Triglav Kranj

MLAJŠI DEČKI (U13) :

Kategorija: - 30 kg (13 tekmovalcev)
1. Jaša Babič - JK 15. maj Marezige
2. Blaž Škof - JK Duplek
3. Klemen Podgoršek - JK Gorišnica
3. Aljaž Farkaš - JK Lendava
5. Alen Pihler - JK JK Drava Ptuj
5. Thomas Balen - JK Duplek


Kategorija: - 34 kg (6 tekmovalcev)
1. Samo Žvan - JK Tatami
2. Mikola Žan - JK Sankaku
3. Uroš Volzič - JK Ljutomer
3. Jurgec Jan - JK Lendava
5. Gali Zakušek - JK Sankaku
5. Slavči Polanec - JK Impol

Kategorija: - 38 kg (16 tekmovalcev)
1. Aljaž Gostenčink - JK Ravne na Koroškem
2. Patrik Grnjak - JK Ljutomer
3. Miha Slatnar - JK Velenje
3. Matic petak - JK Tatami
5. Sašo Serdinšek - JK Drava Ptuj
5. Klemen Čadež - JK Triglav

Kategorija: - 42 kg (16 tekmovalcev)
1. Leonardo Verigilas - JK Sankaku
2. Senad Dilji - SV Karuna (AUT)
3. Jure Kokol - JK Velenje
3. Jan Ahej - JK Impol
5. Metod Rakuš - JK Drava Ptuj
5. Kevin Lackovič - JK Ljutomer

Kategorija: - 46 kg (8 tekmovalcev)
1. Filip Ivanovski - JK Golovec
2. Tim Masten - JK Golovec
3. Nejc Kovač - JK Tatami
3. Grega Ferenc - JK Lendava
5. Toni Benčič - JK Duplek
5. Jernej Domanjko - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 50 kg (8 tekmovalcev)
1. Aljaž Triplat - JK Sankaku
2. Matic Kovše - JK Sankaku
3. Tim Celar - JK Impol
3. Kristijan Fridrih - JK Impol
5. Mitja Rapne - JK Ravne na Koroškem
5. David Vidovič - JK Ljutomer

Kategorija: - 55 kg (4 tekmovalci)
1. Blaž Skela - JK 15. maj Marezige
2. Stefan Vikolič - JK Golovec
3. Staš Osterc - JK Ljutomer
4. Teodor Rotvejn - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 60 kg (4 tekmovalci)
1. Nejc Pangerl - JK Ivo Reya
2. Aljaž Sternad - JK Duplek
3. Tilen Milkovič - JK Triglav Kranj
4. Tilen Vodep - JK Velenje

Kategorija: + 60 kg (6 tekmovalcev)
1. Dino Prepelič - JK Impol
2. Luka Grum - JK Sankaku
3. Niko Gorjan - JK Lendava
3. Denis Šajher Kovačič - JK Ljutomer
5. Leon Movrin - JK Ljutomer
5. Matija Tomažič - JK Impol

STAREJŠE DEKLICE (U15) :

Kategorija: - 32 kg (4 tekmovalke)
1. Maruša Hribar - JK Drava Ptuj
2. Sonja Lisjak - JK Drava Ptuj
3. Brigita Zupanc - JK Drava Ptuj
4. Mihaela Elanovič - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 36 kg (4 tekmovalke)
1. Lara Ivanič - JK Drava Ptuj
2. Jasmina Reskovič - JK Drava Ptuj
3. Mateja Lah - JK Drava Ptuj
4. Lina Trebušnjak - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 40 kg (5 tekmovalk)
1. Ana Heberle - JK Šiška
2. Katja Oder - JK Slovenj Gradec
3. Mateja Krpič - JK Murska Sobota
4. Nicola Raškova - Hranice (CZE)
5. Tina Barber - JK Murska Sobota

Kategorija: - 44 kg (3 tekmovalke)
1. Denise Roshitz - Union Leibniz
2. Doroteja Kurnik - JK Duplek
3. Vita Lesjak - Drava Ptuj

Kategorija: - 48 kg (5 tekmovalk)
1. Manja Kropf - JK Duplek
2. Sara Kovač - JK Sankaku
3. Nuša Kavčič - JK Šentjanž
4. Marija Berneman - Union Leibniz
5. Sara Medvar - JK Ljutomer

Kategorija: - 52 kg (6 tekmovalk)
1. Žana Lah - JK Sankaku
2. Kaja Ovijač - JK Šiška
3. Tjaša Brumen - JK Drava Ptuj
3. Maja Novak - JK Tatami
5. Tadeja Artinič - JK Ljutomer
5. Špela Turkovič - JK Tatami

Kategorija: - 57 kg (2 tekmovalki)
1. Tadeja Saks - JK Šiška
2. Živa Istenič - JK Golovec

Kategorija: - 63 kg (3 tekmovalke)
1. Ajda Polh - JK Sankaku
2. Larisa Čerček - JK JK Drava Ptuj
3. Leila Elkasovič - JK Ivo Reya

Kategorija: + 63 kg (1 tekmovalka)
1. Renata Kralj - JK Gorišnica

STAREJŠI DEČKI (U15) :

Kategorija: - 38 kg (6 tekmovalcev)
1. Luka Harpf - JK Šiška
2. Matej Dimovski - JK Šiška
3. David Štarkel - JK Sankaku
3. Žiga Klemenčič - JK Šiška
5. Matic Škreblin - JK Ivo Reya
5. Žiga Klemenčič - Šiška

Kategorija: - 42 kg (12 tekmovalcev)
1. Lorenz Wildner - Creativ Graz (AUT)
2. Aljaž Čeh - JK Duplek
3. Tilen Semenič - JK Ljutomer
3. Andreas List - Creativ Graz (AUT)
5. Tim Praček - ŠD Poly Team
5. Tim Balant - ŠD Poly Team

Kategorija: - 46 kg (9 tekmovalcev)
1. Gregor Lichteneger - Union Leibnitz (AUT)
2. Gregor Kocmut - JK Duplek
3. Rok Plešnik - JK Sankaku
3. Filim Tratnek - JK Murska Sobota
5. Jakob Bračun - JK Ivo Reya
5. Edis Mušič - JK Šiška

Kategorija: - 50 kg (14 tekmovalcev)
1. Adrian Gomboc - JK Murska Sobota
2. Luka Roudi - JK Murska Sobota
3. Mark Lapon - JK Šiška
3. Žiga Lesjak - JK Duplek
5. Boris Retvej - JK Šentjanž
5. Rok Planinc - ŠD Poly Team

Kategorija: - 55 kg (12 tekmovalcev)
1. Tim Toplak - JK Sankaku
2. Matic Horvat - JK Drava Ptuj
3. Gregor Ivanjšič - JK Ljutomer
3. Kamil Aranukaef - Union Leibniz (AUT)
5. Blaž Peklič - JK Drava Ptuj
5. Žiga Blagos - JK Branik Broker

Kategorija: - 60 kg (12 tekmovalcev)
1. Blaž Vrankar - JK Šiška
2. Miha Založnik - JK Sankaku
3. Damir Miholič - JK Murska Sobota
3. Luka Sanič - JK Golovec
5. Jernej Vajdec - JK Sankaku
5. Kristjan Razgovšek - JK Slovenj Gradec

Kategorija: - 66 kg (4 tekmovalci)
1. Narsej Lackovič - JK Ljutomer
2. Urh Toplak - JK Sankaku
3. Marko Forštnarič - JK Gorišnica
4. Martin Ovčar - JK Drava Ptuj

Kategorija: - 73 kg (3 tekmovalci)
1. Tadej Štruc - JK Muta
2. Urban Ilec - JK Drava Ptuj
3. Vid Kmetec - JK Drava Ptuj

Kategorija: + 73 kg (6 tekmovalcev)
1. Rok Đakovič - JK Sankaku
2. Alen Bolkovič - JK Ljutomer
3. Andraž Špiler - JK Sankaku
3. Žiga Verk - JK Sankaku
5. Žiga Žerjav - JK Ivo Reya
5. Graga Piškotek - JK Impol

EKIPNE UVRSTITVE

CICIBANI IN CICIBANKE (U11)

1. JK KOROŠKA - 124 točk
2. JK OLIMPIJA - 47 točk
3. JK DRAVA PTUJ - 44 točk

MLAJŠI DEČKI IN DEKLICE (U13)
1. JK SANKAKU - 78 točk
2. JK IMPOL - 57 točk
3. JK 15. MAJ MAREZIGE - 48 točk

STAREJŠI DEČKI IN DEKLICE (U15)
1. JK SANKAKU - 91 točk
2. JK DRAVA PTUJ - 75 točk
3. JK ŠIŠKA - 74 točk

KADETINJE (U17)
1. JK SANKAKU - 24 točk
2. JK 15. MAJ MAREZIGE - 22 točk
3. JK GORIŠNICA - 18 točk

KADETI (U17)
1. JK IMPOL - 41 točk
2. JK ŠIŠKA - 35 točk
3. JK BEŽIGRAD - 33 točk

MLADINKE (U20)
1. JK DUPLEK - 23 točk
2. YAMA ARASHI UDINE (ITA) - 17 točk
3. JK SANKAKU - 14 točk

MLADINCI (U20)
1. JK OLIMPIJA - 35 točk
2. JK IMPOL - 32 točk
3. JK DUPLEK - 31 točk

POKAL PTUJA 2008 SKUPAJ EKIPNO
1. JK Sankaku - 241 točk
2. JK Drava Ptuj - 200 točk
3. JK Lendava - 190 točk
4. JK Impol - 166 točk
5. JK Duplek - 139 točk
6. JK Šiška - 130 točk
7. JK Koroška - 124 točk
8. JK Ljutomer - 118 točk
9. JK 15. Maj Marezige - 93 točk
10. JK Murska Sobota - 86 točk
11. JK Ravne na Koroškem - 64 točk
12. JK Golovec - 62 točk
13. ŠD Polly Team - 62 točk
14. JK Bežigrad - 59 točk
15. JK Olimpija - 58 točk
16. JK Gorišnica - 51 točk
17. JK Muta - 44 točk
18. JK Ivo Reya - 42 točk
19. JK Tatami - 38 točk
20. JK Oplotnica - 31 točk
21. JK Branik Broker - 30 točk
22. JK Velenje - 30 točk
23. JK Union Leibniz (AUT) - 29 točk
24. JK Slovenj Gradec - 27 točk
25. JK Triglav Kranj - 27 točk
26. KBV Lendava - 20 točk
27. SV Karuna (AUT) - 19 točk
28. Creativ Graz (AUT) - 18 točk
29. Yama Arashi Udine (ITA) - 17 točk
30. ŠD Bushido - 16 točk
31. Hranice (CZE) - 12 točk
32. JK Železničar - 11 točk
33. JK Koper - 8 točk
34. JK Šentjanž - 8 točk
35. JK Partizan Jesenice - 7 točk
36. JK Ippon - 4 točke
37. JK Mislinja - 4 točke
38. JK Izola - 1 točka

Pasica
first
  
last
 
 
start
stop

Več Novic

Kontakt

email: judoklubdrava@gmail.com

tel: 02 778 1071
041 684 912